Hör av dig!

Kom i kontakt med oss

Fyll i formuläret till höger för att komma i kontakt med en av våra representanter.

Support

Klicka på supportknappen längst ner till vänster på sidan för att skapa ärende.

Har du frågor?
För att komma i kontakt med oss kan du även ringa oss.

010-330 03 31

Administration

Håkan Axtelius
VD

Område: Zoom, Tjänster
hakan.axtelius@visualised.se
+46 8 446 827 21

Thomas Pyyny
CFO

Område: Zoom, Mötesrum, Tjänst
thomas.pyyny@visualised.se
+46 8 446 824 00

Viktor Gawor
CTO

Område: Zoom, Mötesrum, Tjänst
viktor.gawor@visualised.se
+46 8 446 817 00

Försäljning

Charlie Nordlund
Account Manager

Område: Mötesrum, Tjänst
charlie.nordlund@visualised.se
+46 8 446 821 44

Aron Mogren
Account Manager

Område: Zoom, Tjänst
aron.mogren@visualised.se
+46 8 446 822 47

Ludvig Gawor
License Manager

Område: Zoom
ludvig.gawor@visualised.se
+46 8 446 820 10

Lars Engström
Event Manager

Område: Tjänst
lars.engström@visualised.se
+46 8 446 821 69

Simon Axtelius
Account Manager

Område: Zoom, Tjänst
simon.axtelius@visualised.se
+46 8 446 817 53

Leverans

Michael Larsson
Customer Success Manager

Område: Tjänst
michael.larsson@visualised.se
+46 8 446 823 70

Ami Eriksson
Service & Support Manager

Område: Zoom, Mötesrum, Tjänst
ami.eriksson@visualised.se
+46 8 446 823 60

Gabriel Nilson
Service & Support Technician

Område: Zoom
gabriel.nilson@visualised.se
+46 8 446 820 42

Arvid Hellman
Solutions Architect

Område: Zoom, Mötesrum, Tjänst
arvid.hellman@visualised.se
+46 8 446 814 60

Christoffer Fagerström
VP Engineering

Område: Zoom, Mötesrum, Tjänst
christoffer.fagerstrom@visualised.se
+46 8 446 817 82

Kontor

Stockholm
Prostvägen 13
171 64 Solna
Sweden

Karlstad
Västra Torggatan 18
652 24 Karlstad
Sweden